BİZİM HİKAYEMİZ

BİZ KİMİZ?
2019 da "Farklı değiliz, farkın ta kendisiyiz." sloganıyla kurulan Logo Merkezi, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda interaktif çözümler sunan, yeni nesil dijital reklam ajansıdır.
Türkiye genelinde 100 den fazla marka ve kuruma hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadrosuyla, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Yaratıcı bir ajans olarak, sizi heyecanla dinliyor, isteklerinizin üstüne neler katabileceğimizi sürekli düşünüyor, hatta bunu yaparken ipin ucunu biraz kaçırabiliyoruz!
Sakın bu sizi ürkütmesin !
İpin ucunu kaçırmak derken denenmemiş projeler üretiyor ve sıcak bir iletişimle müşterilerine seslenen markalar tasarlıyoruz.

Sizi dinlemeyi seviyoruz!
Bir projeye ilk adımı atarken, müşterilerimizle sıkça görüşüyor, onların istek ve ihtiyaçlarını dinliyor; hepsine karşılık verebilmek için bir yol haritası çiziyoruz.

Markanızı kitlelere ulaştırıyoruz.
"En iyi tasarımcının dahi tasarım yaptırandan öğreneceği bir şeyler muhakkak vardır” mantığıyla hareket ediyoruz. Sizin, yaptığınız işin ustası olduğunuzu unutmuyor, fikirlerinizi önemsiyor; fakat logonun ustaları olarak bu işi bize bırakmanızı talep ediyoruz.

Asıl işimiz her şeyi yapmaktan öte yaptıklarımızın en iyisini yapmak.

Arama yapmak için Kelimeyi yazıp Enter tuşuna veya kapatmak için ESC tuşuna basın